top of page

Choose your pricing plan

  • 1 Class a Week

    40,000â‚©
    Every month
     
    • $11 per class.
  • 2 Classes a Week

    80,000â‚©
    Every month
     
    • $10 per class.
  • 3 Classes a Week

    120,000â‚©
    Every month
     
    • $9 per class.

Feel free to contact me if you need any help in choosing a plan.

​

Most students go for 2 classes a week, which offers just the right amount of learning and fun!

bottom of page